Четете нашите обяви на сайта ни, jobs.bg, zaplata.bg

                                                                                                                          Facebook: Алфамаркет трудов посредник

Обяви

СПЕЦИАЛИСТ РЕКЛАМА
Местоположение
гр. Стара Загора, България
Заплащане
900.00 лв
Телефон за връзка
+359 42 602 672

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
• Провежда разговори с фирми по телефон и на живо
• Предлага продуктите и услугите на фирмата
• Изготвя оферти
• Управлява екип, контролира изпълнение на проектите, отчита работата на екипа

ИЗИСКВАНИЯ:
• Образование – минимум бакалавър реклама и/или друго подходящо
• Владеене на англ. език – препоръчително
• Опит на подобна позиция – не е задължително
• Умение за работа в екип, креативност, инициативност и самодисциплина
• Високи комуникативни умения, търговски усет, езикова култура
• Добър външен вид
• Добра компютърна грамотност и отлична интернет ориентация.
• Активен шофьор

ДОПЪЛНИТЕЛНИ УСЛОВИЯ:
• Работно време – 8 часа
• Постоянен трудов договор
• Възнаграждение 1000.00 +
• Възможности за допълнително обучение

Валидна до: 03.02.2027
Добавена на: 03.09.2018

.Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки нашите услуги, Вие се съгласявате с това.  Разбрах!  Повече информация