Четете нашите обяви на сайта ни, jobs.bg, zaplata.bg

                                                                                                                          Facebook: Алфамаркет трудов посредник

ИНТЕРВЮЕР

ИНТЕРВЮЕР
Местоположение
гр. Стара Загора, България
Заплащане
depending on project
Телефон за връзка
+359 42 602 672

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Провеждане на интервюта и анкети с хора от различни таргет групи в гр. Стара Загора, Хасково и околностите
• Стриктно попълване на анкетни листове на хартиен или дигитален носител(таблет, смартфон)
• Организация и приоритизиране на работата

ИЗИСКВАНИЯ:
• Приятна външност, вежливо отношение и добър изказ
• Възраст – работата е подходяща за учащи, студенти, хора в активна възраст, пенсионери
• Компютърна грамотност и умения за работа с таблет/смартфон
• Комуникативност, стриктност, вежливост, коректност
• Предимство – активен шофьор – кат. Б

ДОПЪЛНИТЕЛНИ УСЛОВИЯ:
• Работа на непълен раб. ден/почасово
• Граждански договор
• Възможност за допълнително обучение

Валидна до: 03.03.2019
Добавена на: 01.02.2019

.Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки нашите услуги, Вие се съгласявате с това.  Разбрах!  Повече информация