Четете нашите обяви на сайта ни, jobs.bg, zaplata.bg

                                                                                                                          Facebook: Алфамаркет трудов посредник

Сервитьор

Сервитьор
Местоположение
гр. Стара Загора, България
Заплащане
500
Телефон за връзка
+359 42 602 672

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

  • Контактува с клиенти при зададени от работодателя изисквания
  • Гарантира 100 % удовлетворение на клиентите
  • Отговаря за правилната експлоатация на инвентара в ресторанта
  • Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
  • Спазва Правилника за вътрешния ред.

ИЗИСКВАНИЯ

  • Желание за работа и себе изява
  • Честност, лоялност, учтивост, умения за работа в екип
  • Предишен опит не е необходим
  • Чисто съдебно минало.

ДОПЪЛНИТЕЛНИ УСЛОВИЯ

  • Работно време – на смени – 8ч. работен ден / 5 дни в седмицата
  • Трудов договор
  • Възнаграждение – 500лв/мес + бакшиш
  • Храна и напитки– осигурени по време на смените

Валидна до: 07.03.2019
Добавена на: 05.02.2019

.Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки нашите услуги, Вие се съгласявате с това.  Разбрах!  Повече информация