Четете нашите обяви на сайта ни, jobs.bg, zaplata.bg

                                                                                                                          Facebook: Алфамаркет трудов посредник

ЗАВАРЧИК

ЗАВАРЧИК
Местоположение
гр. Стара Загора, България
Заплащане
800+
Телефон за връзка
+359 42 602 672

Задължения:

  • Подготвя детайлите за заваряване.
  • Разчита чертежите и схемите от проектната документация за изпълнението на заваръчни дейности.
  • Заварява елементи и детайли с различно сложна форма и конструкция, на съоръжения, работещи при различни режими – високи динамични натоварвания, налягане, температура и химически въздействия.
  • Извършва заваряване и монтаж на възли и детайли, съгласно конструктивна и технологична документация.
  • Отстранява получените деформации след заваряване.
  • Участва в изработването на метални изделия, резервни части и детайли, както и при ремонт на съоръжения.
  • Извършва работи с ръчни електрически и механични инструменти.
  • Следи за изправността на машините, инструментите и съоръженията, с които работи.
  • Почиства работното място след приключване на работа.
  • Изпълнява други задачи, поставени му от прекия ръководител, за които притежава необходимата квалификация.

Изисквания:

  • Средно образование / средно техническо е с предимство.
  • Свидетелство за правоспособност по заваряване.
  • Опит на позиция със сходни задължения.
  • Познания за методите и режимите на заваряване и видовете електроди за ръчно заваряване.
  • Умения за работа в екип и добра комуникативност.
  • Мотивираност.
  • Желание за постоянна работа и професионална реализация.

Условия:

  • Отлични условия на труд и приятна работна атмосфера в добър колектив.
  • Възможности за обучение и преквалификация, водещи до кариерно развитие.
  • Служебен транспорт в рамките на гр. Стара Загора.
  • Мотивиращо възнаграждение – стартово 800лв и до 1400лв (нето) при натрупване на опит и в зависимост от уменията и квалификацията на работника
  • Коректно отношение.
  • Възможност за допълнителен труд(заплаща се допълнително)
  • Дългосрочна работа.

Валидна до: 03.03.2019
Добавена на: 01.02.2019

.Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки нашите услуги, Вие се съгласявате с това.  Разбрах!  Повече информация